برای ارتباط با واحد فروش در روزهای تعطیل، می‌توانید با شماره 09129404800 از طریق واتساپ تماس بگیرید.
تمــــــــــــاس باما
phone icon

هتل آسمان هشتم

این هتل دارای اسکلت فلزی بوده و دیوارهایی با ارتفاع بالغ بر ۴٫۵ متر در قسمت لابی پیشبینی شده بود. استفاده از دیوارهای منحنی در نقشه معماری از چالش‌های دیگر کارفرما بود. در این پروژه از پانل های وال اسپید به ارتفاع ۴٫۵ متر و با پروفیل ضخیم که مخصوص دیوارهای مرتفع می باشد استفاده شد. این هتل بین المللی نیازمند رعایت الزامات خاص برای عایق صوتی و آتش سوزی بود که با استفاده از محصولات وال اسپید با حداقل تمهیدات، محقق شد.

آخرین اخبار و مقالات
قیمت گذاری دستوری مصالح ساختمانی باعث ارزان تر شدن مسکن می‌شود؟
قیمت گذاری دستوری مصالح ساختمانی باعث ارزان تر شدن مسکن می‌شود؟
قیمت گذاری دستوری عامل اصلی ایجاد رانت
برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تازگی در اظهارات خود عنوان کرده‌اند که با ارزان شدن دستوری مصالح ساختمانی از جمله سیمان و فولاد می‌توان هزینه ساخت مسکن را پایین آورد. این در حالی است که کارشناسان انبوه سازی معتقدند ۱۸۰ قلم کالا در هزینه ساخت مسکن تاثیرگذار است و قیمت گذاری دستوری تعداد محدودی از آن‌ها به هیچ عنوان نمی‌تواند در قیمت تمام شده واحدهای مسکونی تاثیر به سزایی داشته باشد.  
۲۵ شهریور ۱۴۰۰
دیوار پیش ساخته چیست؟ معرفی انواع پانل‌های پیش ساخته و مزایای آن‌ها
دیوار پیش ساخته چیست؟ معرفی انواع پانل‌های پیش ساخته و مزایای آن‌ها
مزایا و معایب پانل‌های پیش ساخته
امروزه صنعت ساخت و ساز مانند سایر حوزه‌های فعالیت انسان، از شیوه سنتی خود فاصله گرفته است و محصولات نوآورانه، قابل اجرا و مقرون به صرفه جدیدی در این زمینه پا به عرصه گذاشته‌اند. در این میان دیوار پیش ساخته یکی از انواع جدید مصالح ساختمانی به شمار می‌رود که مزایای بسیاری اعم از افزایش ایمنی، صرفه‌جویی در هزینه‌های ساخت (مصالح و نیروی کار)، افزایش سرعت اتمام پروژه و ... را به ارمغان می‌آورد و استفاده از آن با توجه به تقاضای پروژه‌های ساختمانی برای ساخت بناهای با کیفیت و با سرعت بالا، روز به ‌روز در حال گسترش بوده و مورد استقبال سازندگان قرار گرفته است.
۲۴ شهریور ۱۴۰۰
رشد بی سابقه سهم خانه‌های قدیمی ساز از معاملات مسکن
رشد بی سابقه سهم خانه‌های قدیمی ساز از معاملات مسکن
تقاضا برای خانه‌های نوساز رو به افول!
داده‌های اخیر معاملات مسکن نشان می‌دهد که خریداران واحدهای مسکونی در تهران به سمت خانه‌های قدیمی ساز سوق پیدا کرده‌اند به طوریکه به دلیل افت قدرت خرید متقاضیان واقعی طی هفت سال گذشته، سهم واحدهای بالای ۱۶ سال از ۱۲ درصد به حدود ۳۰ درصد از کل معاملات مسکن رسیده است.
۲۴ شهریور ۱۴۰۰
شوک منفی طرح احداث 1 میلیون خانه در سال به دلالان مسکن
شوک منفی طرح احداث 1 میلیون خانه در سال به دلالان مسکن
خریداران در انتظار افت قیمتی بیشتر
گزارش‌های جدید از بازار مسکن حاکی از آن است که فروش ملک و آپارتمان تحت تاثیر جدیت دولت جدید و رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی، در اجرای طرح احداث 1 میلیون خانه در سال ، کاهش قابل توجهی یافته به طوری که دلالان و سوداگران بسیاری از این بازار تا حدودی پا پس کشیده‌اند.
۲۳ شهریور ۱۴۰۰