برای ارتباط با واحد فروش در روزهای تعطیل، می‌توانید با شماره 09129404800 از طریق واتساپ تماس بگیرید.
تمــــــــــــاس باما
phone icon

برج های مسکونی شهید بهشتی

 پروژه ۲۲۰۰ واحدی شهید بهشتی جزو معدود پروژه هایی می باشد که اسکلت اصلی آن با سیستم قالب تونلی اجرا شده است. این سیستم که برج خلیفه دبی نیز به همین شیوه اجرا شده ، دارای سرعت بسیار بالایی است به نحوی که روزانه یک طبقه قابل اجرا می باشد. با توجه به سرعت اجرای بالا در مرحله اسکلت، بهره گیری از سیستم‌های ستنی در اجرای دیوار، موجب اتلاف زمان و از بین رفتن مزیت سیستم قالب تونلی می‌شد. بنابراین سیستم دیوارهای پیش ساخته و سبک وال اسپید بدلیل سرعت بالا در اجرا، همچنین پاسخگویی به الزامات عایقی مورد نیاز در دیوارهای پیرامونی، برای این پروژه تولید و توسط تیم اجرایی این شرکت نصب شد.

آخرین اخبار و مقالات
قیمت گذاری دستوری مصالح ساختمانی باعث ارزان تر شدن مسکن می‌شود؟
قیمت گذاری دستوری مصالح ساختمانی باعث ارزان تر شدن مسکن می‌شود؟
قیمت گذاری دستوری عامل اصلی ایجاد رانت
برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تازگی در اظهارات خود عنوان کرده‌اند که با ارزان شدن دستوری مصالح ساختمانی از جمله سیمان و فولاد می‌توان هزینه ساخت مسکن را پایین آورد. این در حالی است که کارشناسان انبوه سازی معتقدند ۱۸۰ قلم کالا در هزینه ساخت مسکن تاثیرگذار است و قیمت گذاری دستوری تعداد محدودی از آن‌ها به هیچ عنوان نمی‌تواند در قیمت تمام شده واحدهای مسکونی تاثیر به سزایی داشته باشد.  
۲۵ شهریور ۱۴۰۰
دیوار پیش ساخته چیست؟ معرفی انواع پانل‌های پیش ساخته و مزایای آن‌ها
دیوار پیش ساخته چیست؟ معرفی انواع پانل‌های پیش ساخته و مزایای آن‌ها
مزایا و معایب پانل‌های پیش ساخته
امروزه صنعت ساخت و ساز مانند سایر حوزه‌های فعالیت انسان، از شیوه سنتی خود فاصله گرفته است و محصولات نوآورانه، قابل اجرا و مقرون به صرفه جدیدی در این زمینه پا به عرصه گذاشته‌اند. در این میان دیوار پیش ساخته یکی از انواع جدید مصالح ساختمانی به شمار می‌رود که مزایای بسیاری اعم از افزایش ایمنی، صرفه‌جویی در هزینه‌های ساخت (مصالح و نیروی کار)، افزایش سرعت اتمام پروژه و ... را به ارمغان می‌آورد و استفاده از آن با توجه به تقاضای پروژه‌های ساختمانی برای ساخت بناهای با کیفیت و با سرعت بالا، روز به ‌روز در حال گسترش بوده و مورد استقبال سازندگان قرار گرفته است.
۲۴ شهریور ۱۴۰۰
رشد بی سابقه سهم خانه‌های قدیمی ساز از معاملات مسکن
رشد بی سابقه سهم خانه‌های قدیمی ساز از معاملات مسکن
تقاضا برای خانه‌های نوساز رو به افول!
داده‌های اخیر معاملات مسکن نشان می‌دهد که خریداران واحدهای مسکونی در تهران به سمت خانه‌های قدیمی ساز سوق پیدا کرده‌اند به طوریکه به دلیل افت قدرت خرید متقاضیان واقعی طی هفت سال گذشته، سهم واحدهای بالای ۱۶ سال از ۱۲ درصد به حدود ۳۰ درصد از کل معاملات مسکن رسیده است.
۲۴ شهریور ۱۴۰۰
شوک منفی طرح احداث 1 میلیون خانه در سال به دلالان مسکن
شوک منفی طرح احداث 1 میلیون خانه در سال به دلالان مسکن
خریداران در انتظار افت قیمتی بیشتر
گزارش‌های جدید از بازار مسکن حاکی از آن است که فروش ملک و آپارتمان تحت تاثیر جدیت دولت جدید و رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی، در اجرای طرح احداث 1 میلیون خانه در سال ، کاهش قابل توجهی یافته به طوری که دلالان و سوداگران بسیاری از این بازار تا حدودی پا پس کشیده‌اند.
۲۳ شهریور ۱۴۰۰