تمــــــــــــاس باما
phone icon

فروش


فروش

شبکه فروش

ساری

حمید ملکی فر- شرکت بازرگانی سبز اندیشان متفکران مدرن به نشانی: ساری، بلوار کشاورز، شهید قاسم پور، بوستان ۷، پلاک ۱۱۵ موبایل: ۰۹۱۱۸۵۰۵۶۲۱ - ۰۹۱۱۱۵۶۹۳۹۸  تلفن ثابت: ۰۱۱۳۳۲۹۷۱۳۹

خراسان رضوی

حسین هروی- شرکت سرا سازه بنای سناباد به نشانی: مشهد، بلوار الهیه، میدان ولیعصر، جنب داروخانه، مجتمع مروارید شرق، طبقه اول، واحد۲ موبایل: ۰۹۳۶۳۰۰۷۴۶۹ - ۰۹۱۵۶۸۳۵۳۷۵ تلفن ثابت: ۰۵۱۳۵۲۴۲۲۶۱ - ۰۵۱۳۵۲۴۲۲۶۰

گرگان

دکتر مهدی بقایری- شرکت معمار سرا – نشانی: گرگان، نبش عدالت ۸۵، موبایل: ۰۹۱۲۳۲۱۹۱۹۹

شیراز

غلامرضا صلاحی ۰۹۱۲۹۰۵۶۴۰۵ تلفن دفتر: ۰۷۱۳۶۳۸۹۴۳۳

تهران - شرق

میرهاشمی ۰۹۱۹۱۲۰۶۷۰۳

مرندی ۰۹۱۲۵۹۵۳۰۹۴

اردبیل

محمد اقبالی - اردبیل، شهرستان اردبیل، بخش مرکزی، شهرک حافظ، کوچه استادسرا، کوچه جانبازان پلاک ۱۳۵ طبقه اول، موبایل: ۰۹۱۴۴۵۹۴۱۶۱

کرمان

مهدی محمد حسنی - کرمان بلوار آزادگان بین کوچه ۲۹ و ۲۷ موبایل: ۰۹۳۶۳۱۹۲۰۱۷

تهران

شرکت تجارت هوشمند کربن - تهران، خیابان بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه یازدهم، پلاک ۱ واحد ۵ - تلفن: ۸۸۷۳۰۴۳۸-۰۲۱

خوزستان

آقای دکتر سعید پارسافر ۰۹۱۲۶۳۴۹۹۰۵

کازرون

آقای علیرضا حمیدی کیا ۰۹۱۷۳۲۴۳۹۱۰

لیست قیمت

price list
ارسال و درخواست نمایندگی

پانـــــل وال‌ اسپید

دیوار پیش ساخته وال اسپید، در ارتفاع و ضخامت‌های مختلف، قابل تولید است؛ لذا امکان سفارش پانل بسته به کارایی مد نظر، وجود دارد که علاوه بر کاهش پرت مصالح، امکان انطباق آن با شرایط آب و هوایی مختلف را امکان‌پذیر می‌سازد. امروزه از این نوع از دیوار سبک به طور گسترده در طیف وسیعی از پروژه‌ها در سراسر دنیا استفاده می‌گردد.

آخرین اخبار و مقالات
عوامل موثر در گزینش نوع دیوارهای پیش ساخته در صنعت ساختمان
عوامل موثر در گزینش نوع دیوارهای پیش ساخته در صنعت ساختمان
دیوار های پیش ساخته و ویژگی های آن
سیستم‌های ساختمانی مختلف جهت اجرای تیغه‌های داخلی و دیوارهای پیرامونی شامل سیستم‌های ساختمانی سنتی و مدرن می‌باشند. صنعتی‌سازی در دنیای ساخت وساز مدرن، سازندگان را به سمت سبک سازی و استفاده از مصالح پیش ساخته سوق داده است. استفاده از دیوار پیش ساخته در صنعت ساختمان‌سازی راه حل مناسبی جهت سبک سازی ساختمان‌ها می‌باشد. 
۴ آذر ۱۳۹۹
نقش ديوار پيش ساخته در ایمنی ساختمان
نقش ديوار پيش ساخته در ایمنی ساختمان
مقاومت دیوارهای پیش ساخته در برابر زلزله
بلایای طبیعی به ویژه زلزله همواره باعث ایجاد خسارات جانی و مالی جبران‌ناپذیری برای دولت‌ها و جوامع شده ‌است. با پیشرفت صنعت معماری و ساخت بناهای گوناگون، مسئله ایمنی و افزایش مقاومت سازه‌ها در برابر این عوامل نیز مطرح شد. بنابراین یافتن راه‌های بهینه در ساخت و ساز که در کنار کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت، ایمنی کافی را برای سازه ایجاد کند، به چالشی بزرگ برای مهندسان و طراحان این حوزه تبدیل شده است. طراحی انواع دیوارهای پیش ساخته مقاوم شده همچون پانل وال اسپید و گچبرگ (کناف) راه حلی بود که علاوه بر کاهش وزن سازه، کاهش هزینه‌ها و سرعت ساخت، تا حد مطلوبی باعث افزایش مقاومت ساختمان در برابر زلزله شده‌ است.
۲۶ آبان ۱۳۹۹
اهمیت دیوار پیش ساخته در حفظ امنیت شرکت‌ها
اهمیت دیوار پیش ساخته در حفظ امنیت شرکت‌ها
کاربرد دیوار پیش ساخته برای اتاق سرور
با پیشرفت صنایع مختلف، نیاز به ساخت بناهای مقاوم برای حفاظت از تجهیزات، دستگاه‌ها و ... افزایش یافت. با توجه به نوع صنعت و نیازهای متفاوت هر کدام، استفاده از مصالح ساده و ساخت و سازهای قدیمی برای این صنایع کافی نبود. کلین روم‌ها، اتاق‌های سرور و سردخانه‌ها و مکان‌هایی از این قبیل نیاز به دیوارهایی داشتند که علاوه بر حفظ شکل ظاهری بنا دارای ایمنی، مقاومت و پوشش مناسب باشند. بنابراین دیوارهای پیش ساخته راه مناسبی برای ساخت اين بناها با ویژگی‌های منحصر به فردی بوده که به شکلی نوآورانه اين نياز در صنايع مختلف را مرتفع كردند. در این مقاله سعی داریم تا به بررسی دیوار پیش ساخته در اتاق‌های سرور بپردازیم.
۱۱ آبان ۱۳۹۹
کاربردهای دیوار پیش ساخته
کاربردهای دیوار پیش ساخته
دیوار پیش ساخته چه کاربردهایی می‌تواند داشته باشد؟
دیوارهای پیش ساخته جزء مصالح مدرن در ساختمان‌سازی هستند و با توجه به مزایای زیادی که دارند، می‌توانند به عنوان یک پوشش استفاده شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارهای بتنی و آجری باشند. دیوار پیش ساخته برای پوشش دیوارهای سوله و ساختمان، سردخانه، اتاق سرور و جداسازی داخل ساختمان به کار برده می‌شود.
۲۰ مهر ۱۳۹۹